Jesteś tutaj: Strona GłównaSny, LD, OOBE

Sny, LD, OOBE

7 kroków do OOBE

Podróż astralnaStrach jest jedną z największych przeszkód dla ludzi, którzy chcą nauczyć się podróży astralnych. Wielu uważa, że przez projekcję mogą umrzeć bądź może im się stać jakaś krzywda. Instytut Canterbury, znany ze swych okultystycznych eksperymentów, przeprowadził badanie projekcji astralnych na ponad 2000 ludzi. Żaden z nich nie został "uszkodzony" i dzisiaj, po 6 latach nadal nikt nie skarży się na problemy.

Jeśli uświadomisz sobie, że nic nie może Ci się stać przy projekcji astralnej, to możesz śmiało zacząć z techniką Monroe.

Czytaj więcej...

Leksykon Istot Niefizycznych

Przedstawię Wam w moim Leksykonie kilka istot, na jakie możemy się natknąć czy to poprzez OOBE czy seanse spirytystyczne. Leksykon stworzony jest na podstawie różnych źródeł.

Czytaj więcej...

Co jest głównym zadaniem snów?

Świat naszych snów to kopalnia cennej wiedzy, tej praktycznej, pomagającej rozwikłać problemy materialne, jak i tej magicznej, poruszającej zagadnienia naszej istoty.
Rozwijając sztukę śnienia zyskujemy dostęp do coraz to większych poziomów naszej świadomości.
Nasze życie na jawie i nasze sny to nie dwa oddzielne światy. Czyniąc rzeczy za dnia, kreujemy rzeczy i wydarzenia w nocy. Sny odbijają jak lustro nasze pragnienia, dążenia, troski i radości. Zrozumienie snu, czyli jego interpretacja nie polega wyłącznie na przepowiadaniu przyszłości lub doszukiwaniu się w nim bezpośrednich sennikowych znaczeń w stylu: śni Ci się pociąg - wyjedziesz w delegację.

Czytaj więcej...

Polecamy