Jesteś tutaj: Strona GłównaŻycie po Śmierci

Życie po Śmierci

Ścieżka Dusz po Śmierci

[Obrazek: seele_nach_dem_Tod.jpg]

Żeby dobrze zrozumieć duchy i zjawy i żeby się dowiedzieć skąd pochodzą, ważne jest zrozumieć co się dzieje z naszymi duszami po śmierci ciała. Kiedy dusza opuszcza ciało, które stało jej do dyspozycji podczas życia na ziemi, może ona pójść jakby do trzech miejsc. Dla lepszego zrozumienia: Bóg nie wyznacza gdzie dusza ma iść po śmierci, to zależy tylko i wyłącznie od naszej decyzji.

Czytaj więcej...

Przewodnik Duszy

[Obrazek: geistfuehrer.jpg]

Każdy człowiek ma coś w rodzaju duchowego przewodnika. Jest to ktoś, kto stał blisko nas po tym drugim świecie i jest tym kimś, komu powierzyliśmy naszą duszę przed zejściem na ten świat, "świat żywych". Ten ktoś zgodził się być z nami jako nieodłączny i zawsze gotowy do pomocy "partner". Przewodnicy duchowi są najlepszymi przyjaciółmi, których kiedykolwiek mieliśmy lub będziemy mieli. Tylko oni żyją w innej rzeczywistości.

Czytaj więcej...

Krzyczące Czaszki

Zjawisko krzyczących czaszek pojawia się więcej razy w opowieściach niż dotychczas przyjmowano. Również dzisiaj w różnych kulturach istnieje zwyczaj mumifikacji głów zmarłych krewnych i zachowywanie ich jako pamiątkę w swoim domu.

Czytaj więcej...

Polecamy