hotele legnica
Wypocznij w jednym z najlepszych hoteli w Legnicy. Szukanie na mapie.
hotelnowodworski.pl
naklejki na meble dla dzieci allegro
do pokoju dziecka w sklepie foteks dostępne sa naklejki na ścianę meble jak również takie które nadają się udekorowania szkła isną furorę
pastelowelove.pl

e podpis elektroniczny certum szybko godz opfrogramowanie ceny zestaww do podpisu elektronicznego ponisze

Zodiak Słońca

Skorpionie
Słońce w Skorpionie

Zodiak Księżyca

Strzelcu
Księżyc w Strzelcu
7 stopień

Faza Księżyca

Nów
Nów
ma już 0 dni

Imieniny

Wczoraj: Romana Klaudyny
Dzisiaj: Elzbiety Seweryna
Jutro: Anatola Sedzimira

Liczba Życia

Liczbę drogi życia, zwaną tez liczbą przeznaczenia,  otrzymujemy posługując się datą naszego urodzenia, co oznacza, że liczba ta jest niezmienna. Dowiedz się jaki jest kierunek Twojego życia, jakie otrzymałeś potencjały, predyspozycje i talenty przychodząc na ten świat. Sprawdź jakie tkwią w Tobie siły i słabości. Jakie przeszkody przeszkadzają Ci w osiągnięciu upragnionych celów.

Oprócz podstawowych liczb urodzeniowych od 1 do 9, używa się również tzw. liczb mistrzowskich, mianowicie 11, 22, 33, 44. Jeśli, którąś z wymienionych liczb otrzymasz, po zsumowaniu liczb z daty urodzenia, to w tym przypadku już nie sumujesz wyniku dalej, zostaje wtedy 11, 22, 33, 44. Liczby mistrzowskie oznaczają bardzo bogaty życiorys, silną moc tworzenia, wpływania na innych,  zrozumienia i poznania wszechświata.  Posiadanie wibracji liczb mistrzowskich oznacza ogromne wyzwanie, informuje, że ma się szansę być przewodnikiem dla innych. Ponadto obecność tych liczb wskazuje na ogromne możliwości, dążenie do samodoskonalenia wewnętrznego, rozwoju duchowego, jednak nie oznacza to, że każda osoba wykorzystuje w prawidłowy sposób daną im moc. Ogromny potencjał powinien być odpowiednio wykorzystany, służyć innym ludziom, gdyż takie jest między innymi wyzwanie dla osób z wibracjami mistrzowskimi, pomoc i przewodnictwo.

Data Urodzin:  

Copyright by ParaMythology.pl

Polecamy